Čtvrtek, 23 března, 2023
aktualne
spot_img

5 tipů pro dokonalé orální potěšení

on

Máte rádi orální sex nebo se mu raději vyhýbáte? Co takhle naučit se triky, které vás i váš protějšek dovedou až k milostné extázi? Vyzkoušejte ověřené tipy pro dokonalé orální potěšení.

1) Stydíte se praktikovat tuto milostnou praktiku? Začněte předehrou. Nezapomeňte na hudbu, svíčky a navození intimní nálady, ale i prostředí. Postupujte pomalu a věnujte pozornost každému kousku těla vašeho protějšku. Rozhodně se nemusíte hned vrhnout na intimní partie. Věřte, že pomalým hlazením a laskáním navodíte ještě silnější pocit vzrušení.

2) Nebojte se ke svým milostným hrátkám použít erotické pomůcky. Oceníte erotické hračky pro páry, ale také si můžete vybrat z široké nabídky hraček, které jsou přímo určené k laskání, napodobující orální sex. Skvělou možností je také ochucený lubrikační gel, se kterým si můžete při těchto hrátkách vychutnat například své oblíbené ovoce nebo čokoládu.

3) Vyhýbáte se orálním praktikám kvůli hygieně a máte pocit, že nikdy nejste dostatečně čistí? Co takhle začít tyto hrátky společnou sprchou. Navzájem se můžete namydlit, umýt a ještě to brát jako erotickou předehru. Skvělou možností, jak se uvolnit a užít si pocit čistoty je také společná koupel s pěnou a vonnými oleji. Následovat může hlazení a tulení, včetně použití masážních svíček. Až poté pozvolna přejděte k orálnímu laskání.

4) Pokud budete dělat orální sex s odporem nebo s nechutí, věřte, že to bude poznat. Jednoduchá a zároveň pro mnohé těžko praktikovatelná věc je vnímat intimní partie vašeho protějšku jako to nejsladší cukrátko na světě, a tak k nim přistupovat. Zkoušejte různé techniky, používejte ústa, jazyk i ruce. Zkuste to opravdu dělat s láskou a uvidíte, jak rychle se dostaví pocit rozkoše pro oba.

5) Nemáte rádi tu vůni a chuť, když dojde k vyvrcholení? Víte, že je možné, jak u ženy, tak u muže, tuto chuť ovlivnit jídlem? Pokud jste si koupili nové erotické prádlo a chystáte se večer svést partnera, vyhněte se kořeněným, smaženým a tučným pokrmům. Nakrmte se vzájemně ovocem. Skvěle funguje ananas nebo mango.

Předchozí článekZajímavosti o dopravních značkách
Další článekV hlavní roli bílkoviny: Co jsou a kde je najít?

Mohlo by Vás zajímat