Neděle, 29 ledna, 2023
aktualne
spot_img

Něco s sebou dělej! Posloucháte tuto větu často? Odhodlejte se na změnu, na pomoc si vezměte …

on

Jak zvládnout stárnutí s nadhledem a ve skvělé fyzické kondici? Jak se konečně zbavit nadbytečných kilogramů? Co dělat, pokud chcete mít tělo hollywoodské hvězdy? Pomohou i tyto knižní novinky!

Pravda 17.03.2021 15:00 obezita – nadváha – metabolické poruchyFoto: Shutterstock
O své zdraví je třeba se starat, zatočte s kily navíc a vykročte směrem k lepšímu životu a krásnějšímu tělu.
Něco s sebou rob
Něco s sebou dělej, jinak si kopeš hrob
Stárnutí se netřeba bát, není žádným strašákem. Uchovat si však dobré psychické a fyzické zdraví je hotová věda. Tato kniha nabízí návod, jak si ze stárnutí nedělat těžkou hlavu a vidět věci pozitivně. Podzim života můžete přežít v dobré náladě a s úsměvem na tváři. Autor knihy Něco s sebou dělej, jinak si kopeš hrob přináší rady a tipy, jak se vyhnout nemocem, jako preventivní bojovat například s demencí a jak udržet psychické a fyzické zdraví v rovnováze. Ve vyšším věku se mění naše emoce a potřeba sociálního kontaktu, ale i způsob, jakým přemýšlíme o světě kolem nás i sami o sobě. Zůstaňte v dobré kondici a začtěte se do informací od výživových specialistů, lékařů i psychologů.

vymakané tělo
vymakané tělo
Duffy Gavere je pro mnohé neznámým hrdinou Hollywoodu. Pod jeho dohledem se hercem jako Chris Hemsworth, Chris Pratt, Scarlett Johanson, Brad Pitt a mnoha dalším podařilo změnit své tělo k nepoznání. Své zkušenosti a návod, jak si tréninkem získat skvělou postavu, nabízí v knize vymakané tělo. V této knize se Duffy Gavere podělil o své znalosti a rady, díky kterým si mnohé filmové hvězdy vypracovali božské těla. Nikdo z nich se s dokonalým tělem nenarodil – vydreli si ho staromódním způsobem – usilovnou prací a stoprocentním nasazením. Duffy ví, co je třeba k dosažení těla filmového superhrdiny. „Když jsem byl poprvé obsazen do role Thora, studio Marvel mě poslalo přímo k Duffyho, protože se z něj rychle stal zázrak známý jako Trenér superhrdinů. Dodnes pokračuji v tom, co mě naučil, protože chci být tou nejlepší verzí sebe sama, „vyjádřil se o trenérovi známý herec Chris Hemsworth.

Gauč nebo štěstí
Gauč nebo štěstí
Jméno Maroše Molnára se spojuje s pořadem Extrémně přeměny, v níž se pod jeho vedením snaží lidé s nadváhou změnit svůj život k lepšímu. Hubnou, trénují, pracují na své přeměně, díky níž mohou po měsících snažení žít plnohodnotnější život. Pokud i vy toužíte po změně, nyní máte skvělou šanci pustit se do ní – dokonce přímo s Marošem Molnar. Známého kondičního trenéra můžete mít stále po ruce. Před časem vydal motivační knihu pohovka nebo štěstí, aby těch pohodlných postavil z gaučů, kde uvelebeni čekají na zázrak, a umožnil jim najít skutečné štěstí v zdravějším životním stylu.

Maroš Molnár svým nasazením, příběhem a sérií účinných cvičení inspiruje a předává zkušenosti nabyté lety, které strávil s profesionálními sportovci, ale také trénováním běžných klientů.

Mohlo by Vás zajímat

Techniky, které dokáží snížit stres za pár vteřin

Pokud jste ve stresu, nemáte čas číst různé příručky, ani zajít do Tibetského kláštera, nebo trávit hodiny v meditaci. Potřebujete rady, které fungují okamžitě....