Úterý, 4 října, 2022
aktualne
spot_img

Něco s sebou dělej! Posloucháte tuto větu často? Odhodlejte se na změnu, na pomoc si vezměte …

on

Jak zvládnout stárnutí s nadhledem a ve skvělé fyzické kondici? Jak se konečně zbavit nadbytečných kilogramů? Co dělat, pokud chcete mít tělo hollywoodské hvězdy? Pomohou i tyto knižní novinky!

Pravda 17.03.2021 15:00 obezita – nadváha – metabolické poruchyFoto: Shutterstock
O své zdraví je třeba se starat, zatočte s kily navíc a vykročte směrem k lepšímu životu a krásnějšímu tělu.
Něco s sebou rob
Něco s sebou dělej, jinak si kopeš hrob
Stárnutí se netřeba bát, není žádným strašákem. Uchovat si však dobré psychické a fyzické zdraví je hotová věda. Tato kniha nabízí návod, jak si ze stárnutí nedělat těžkou hlavu a vidět věci pozitivně. Podzim života můžete přežít v dobré náladě a s úsměvem na tváři. Autor knihy Něco s sebou dělej, jinak si kopeš hrob přináší rady a tipy, jak se vyhnout nemocem, jako preventivní bojovat například s demencí a jak udržet psychické a fyzické zdraví v rovnováze. Ve vyšším věku se mění naše emoce a potřeba sociálního kontaktu, ale i způsob, jakým přemýšlíme o světě kolem nás i sami o sobě. Zůstaňte v dobré kondici a začtěte se do informací od výživových specialistů, lékařů i psychologů.

vymakané tělo
vymakané tělo
Duffy Gavere je pro mnohé neznámým hrdinou Hollywoodu. Pod jeho dohledem se hercem jako Chris Hemsworth, Chris Pratt, Scarlett Johanson, Brad Pitt a mnoha dalším podařilo změnit své tělo k nepoznání. Své zkušenosti a návod, jak si tréninkem získat skvělou postavu, nabízí v knize vymakané tělo. V této knize se Duffy Gavere podělil o své znalosti a rady, díky kterým si mnohé filmové hvězdy vypracovali božské těla. Nikdo z nich se s dokonalým tělem nenarodil – vydreli si ho staromódním způsobem – usilovnou prací a stoprocentním nasazením. Duffy ví, co je třeba k dosažení těla filmového superhrdiny. „Když jsem byl poprvé obsazen do role Thora, studio Marvel mě poslalo přímo k Duffyho, protože se z něj rychle stal zázrak známý jako Trenér superhrdinů. Dodnes pokračuji v tom, co mě naučil, protože chci být tou nejlepší verzí sebe sama, „vyjádřil se o trenérovi známý herec Chris Hemsworth.

Gauč nebo štěstí
Gauč nebo štěstí
Jméno Maroše Molnára se spojuje s pořadem Extrémně přeměny, v níž se pod jeho vedením snaží lidé s nadváhou změnit svůj život k lepšímu. Hubnou, trénují, pracují na své přeměně, díky níž mohou po měsících snažení žít plnohodnotnější život. Pokud i vy toužíte po změně, nyní máte skvělou šanci pustit se do ní – dokonce přímo s Marošem Molnar. Známého kondičního trenéra můžete mít stále po ruce. Před časem vydal motivační knihu pohovka nebo štěstí, aby těch pohodlných postavil z gaučů, kde uvelebeni čekají na zázrak, a umožnil jim najít skutečné štěstí v zdravějším životním stylu.

Maroš Molnár svým nasazením, příběhem a sérií účinných cvičení inspiruje a předává zkušenosti nabyté lety, které strávil s profesionálními sportovci, ale také trénováním běžných klientů.

Mohlo by Vás zajímat

Popíjíte víno a říkáte si, že v malém množství prospívá zdraví?...

I velmi mírné pití alkoholu je škodlivé pro mozek, tvrdí britští vědci. ČTK 28.05.2021 13:00 víno, ženy, kamarádky, oslava, žena, alkoholFoto: ShutterstockNa sklenku dobrého vína...