Neděle, 29 ledna, 2023
aktualne
spot_img

Vitrína na poháry a další – jakou vybrat?

on

Při výběru vitrín na poháry, ceny nebo medaile je potřeba vzít v úvahu mnoho důležitých faktorů. Nabídka takových produktů je velmi široká – některé poslouží lépe v muzeu, jiné zase skvělým prvkem vybavení kanceláře. Na co si dát při výběru takových vitrín pozor?

Vitríny na poháry – perfektní pro muzea, školy a firmy

Jaké funkce mají vitríny na poháry? V první řadě slouží k zobrazení důležitých úspěchů pro danou školu či firmu. Pokud má někdo trofeje nebo ocenění za vynikající úspěchy, bude vitrína tím pravým místem, kde takovou dekoraci opatřit patřičným odhadem. Vitríny jsou také důležitým prvkem vybavení každého muzea. Díky možnosti oddělení od okolí a zamykání na klíč je do tohoto typu nábytku umístěno mnoho exponátů.

Na tomto místě stojí za zmínku také vitríny, které jsou uzpůsobeny k uložení konkrétních, specifických prvků. Existují produkty přizpůsobené například bannerům. Takové vitríny mají speciální háčky pro připevnění materiálové části a nosníku.

Posuvná vitrína a její informační funkce

Velmi oblíbeným řešením je posuvná vitrína. co to je Takovou vitrínu tvoří tvrzená záda, hliníkový rám a dvě posuvné skleněné tabule. U tohoto typu výrobků je použit hřebenový zámek, který chrání před neoprávněným přístupem.

Podle podoby vitríny se můžete setkat s různými způsoby montáže. Výrobek sestávající ze základny a překryvné průhledné krabice lze umístit téměř kamkoli a nevyžaduje instalaci do země. Vedle takových vitrín jsou však rozhodně oblíbenější výrobky zavěšené na stěně. Pak je potřeba dbát na jejich nejlepší ukotvení – trny nebo šrouby. To je velmi důležité, aby se zabránilo pádu vitríny.

Další možnosti

Při výběru jak vitrín na poháry, tak i jiných forem takového nábytku můžete využít mnoho dalších možností. LED osvětlení zajistí velmi dobrou viditelnost prezentovaného exponátu. Díky možnosti lakování rámu téměř jakoukoliv barvou je možné vitrínu sladit s dekorem dané místnosti. Důležitým prvkem je také mechanismus pro nastavení polohy poličky – díky němu nebude problém s uložením trofejí nebo suvenýrů různých velikostí.

Mohlo by Vás zajímat

Techniky, které dokáží snížit stres za pár vteřin

Pokud jste ve stresu, nemáte čas číst různé příručky, ani zajít do Tibetského kláštera, nebo trávit hodiny v meditaci. Potřebujete rady, které fungují okamžitě....