Pátek, 28 ledna, 2022
aktualne
spot_img

Skutečné výhody CRM systému aneb Okamžitě pocítíte změnu k lepšímu

on

Moderní podnikatel používá sofistikované nástroje, které mu pomáhají s automatizací rutinních procesů i při hledání tzv. best practices. Mezi ty nejdůležitější patří CRM systém – základní kámen zákaznicky orientovaného neboli customer relationship managementu. Pokud jste si bez něj doposud vystačili, přečtěte si o jeho největších výhodách. Utvrdí vás v tom, že jste do něj měli investovat už dávno.

Centralizovaná databáze vaší firmy

Primární funkcí (ale rozhodně ne jedinou) je centralizace dat. CRM systém slouží jako databáze veškerých klientských údajů a zároveň sbírá informace o zakázkách a dalších aspektech obchodní komunikace. A protože do něj mají přístup všichni odpovědní pracovníci, urychluje vnitropodnikovou interakci mezi jednotlivými členy týmu i managementem.

Segmentace zákazníků

Pokud vaše firma spolupracuje s různými typy klientů, CRM software vám je pomůže roztřídit do specifických kategorií, a to na základě různých kritérií. Jakmile spustíte cílenou kampaň, oslovíte pouze tu část klientely, kterou váš produkt či služba skutečně zajímá.

Analýzy a reporting snadno a rychle

Hlavním pilířem customer relationship managementu je udržení ziskových zákazníků i akvizice nových klientů. Díky nastřádaným datům v CRM systému snadno provedete analýzu, na jejímž základě určíte, co je pro vás skutečně důležité. Software disponuje funkcemi pro automatické generování reportů, tak proč je nevyužívat?

Efektivní projektové řízení

CRM systém mnohdy neslouží pouze jako úložiště dat a komunikátor se zákazníky. Uplatňuje se také v project managementu. Budete-li využívat pro projektové řízení software jako český eWay-CRM, snadno si nastavíte workflow tak, aby plně odpovídal vašim potřebám. Mnohé procesy nastavíte tak, abyste je mohli nadobro pustit z hlavy.

Benefitů plynoucích z implementace CRM systémů je daleko více. Přesvědčte se o nich na vlastní kůži – třeba právě díky eWay-CRM, které si můžete vyzkoušet zcela zdarma i v premium verzi.

Mohlo by Vás zajímat

Tipy, triky, nápady: Jablko lásky

Pravidelná konzumace jablek zvyšuje libido u žen.Podle výsledků jedné ze studií skupina žen denně konzumující jablka vykazovala větší chuť na sex jako skupina bez...