Úterý, 4 října, 2022
aktualne
spot_img

Nejlepší asistentka pro váš virtuální event?

on

Nejlepší asistentka pro váš virtuální event? Ta s umělou inteligencí!

Chtěli byste asistentku pro váš event, která je stále k dispozici, v dobré náladě a zná odpověď na každou otázku, kterou ji návštěvník položí? Myslíte, že taková neexistuje? To jste ještě nepoznali Laiu!

S Laiou vytvoříte dokonalý virtuální event

Laia je komplexní virtuálni platforma s integrovaným chatbotem na bázi umělé inteligence, která se dokáže skvěle postarat o každého návštěvníka vašeho eventu. Ví přesně, kdy začínají přednášky, kdo na nich vystupuje a jaký je jejich obsah.

Také vám připomene, že právě začíná váš oblíbený řečník, a dokonce vás i propojí s lidmi, se kterými si budete mít co říct. A na závěř vám ještě poskytne detailní analýzu.

Kvalitní eventová platforma pro malou i velikou virtuální konferenci

O kvalitách virtuální platformy Laia se nedávno přesvědčili i návštěvníci každoroční online Konference provozovatelů čerpacích stanic SHELL ReConnect, kde se stream vysílal dokonce ze dvou krajin zároveň!

Ať už organizujete komorní virtuální event, nebo vyprodáváte velkou halu, Laia si s tím poradí. Sledujte data živě, vyřešte problém ještě dřív než stačí vzniknout a poskytněte svým návštěvníkům tu nejlepší péči. Pro live, hybridní i online eventy je tu perfektní asistentka Laia.

Mohlo by Vás zajímat

Popíjíte víno a říkáte si, že v malém množství prospívá zdraví?...

I velmi mírné pití alkoholu je škodlivé pro mozek, tvrdí britští vědci. ČTK 28.05.2021 13:00 víno, ženy, kamarádky, oslava, žena, alkoholFoto: ShutterstockNa sklenku dobrého vína...