Neděle, 29 ledna, 2023
aktualne
spot_img

Nejlepší asistentka pro váš virtuální event?

on

Nejlepší asistentka pro váš virtuální event? Ta s umělou inteligencí!

Chtěli byste asistentku pro váš event, která je stále k dispozici, v dobré náladě a zná odpověď na každou otázku, kterou ji návštěvník položí? Myslíte, že taková neexistuje? To jste ještě nepoznali Laiu!

S Laiou vytvoříte dokonalý virtuální event

Laia je komplexní virtuálni platforma s integrovaným chatbotem na bázi umělé inteligence, která se dokáže skvěle postarat o každého návštěvníka vašeho eventu. Ví přesně, kdy začínají přednášky, kdo na nich vystupuje a jaký je jejich obsah.

Také vám připomene, že právě začíná váš oblíbený řečník, a dokonce vás i propojí s lidmi, se kterými si budete mít co říct. A na závěř vám ještě poskytne detailní analýzu.

Kvalitní eventová platforma pro malou i velikou virtuální konferenci

O kvalitách virtuální platformy Laia se nedávno přesvědčili i návštěvníci každoroční online Konference provozovatelů čerpacích stanic SHELL ReConnect, kde se stream vysílal dokonce ze dvou krajin zároveň!

Ať už organizujete komorní virtuální event, nebo vyprodáváte velkou halu, Laia si s tím poradí. Sledujte data živě, vyřešte problém ještě dřív než stačí vzniknout a poskytněte svým návštěvníkům tu nejlepší péči. Pro live, hybridní i online eventy je tu perfektní asistentka Laia.

Mohlo by Vás zajímat

Techniky, které dokáží snížit stres za pár vteřin

Pokud jste ve stresu, nemáte čas číst různé příručky, ani zajít do Tibetského kláštera, nebo trávit hodiny v meditaci. Potřebujete rady, které fungují okamžitě....